Dračičani su ostvarili rutinsku pobjedu protiv Gorjanaca. Već u četvrtoj minuti Domagoj Krizmanić asistirao je Davidu Duvnjaku koji pogađa Bunozinu mrežu. Nakon vodećega gola došlo je do opuštanja u domaćim redovima. Iako su Dračičani kontrolirali utakmicu, ostvarili nekoliko prolazaka po desnoj strani, ali nije bilo kvalitetnih asistencija. Ipak, u samom završnici prvoga poluvremena, točnije u 44. minuti Šarčević je prošao po desnoj strani, odigrao povratnu loptu prema Domagoju Krizmaniću koji pogađa lijevi gornji kut. Prekrasan potez i pogodak domaćega veznjaka. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice odlično je funkcionirala suradnja Šarčević – Lucijanić. Upravo je ovaj dvojac najzaslužniji za treći domaći pogodak. Igrala se 64. minuta kada je Šarčević proigrao Lucijanića koji rutinski šalje loptu pored Bunoze. Nakon brze akcije i tri dupla pasa Šarčević je po treći puta bio asistent, ovaj puta za Davida Duvnjaka koji se nalazi na drugoj stativi i samo prosljeđuje loptu u mrežu. I za konačnih 5:0 pobrinuo se Stjepan Lucijanić svojim drugim pogotkom. Akcijom po lijevoj strani Dračičani su izbacili Lucijanića koji s desetak metara prebacuje golmana Bunozu i time zaključuje utakmice.

• NK Dračice Đakovo – NK Budućnost Gorjani 5:0
  • Đakovo – Stadion Croatia 1971.
  • Gledatelja: 150.
  • Sudac: Vedran Matić (Đakovo).
  • Pomoćnici: Mato Jagodin (Đakovo) i Mato Ivkić (Đakovo).
  • Strijelci: 1:0 David Duvnjak (4.), 2:0 Domagoj Krizmanić (44.), 3:0 Lucijanić (64.), 4:0 David Duvnjak (69.), 5:0 Lucijanić (81.).

NK DRAČICE ĐAKOVO: Cikač, Tadić (70. Rahmani), Šarčević, Petar Andričić, Lovrić, Žulj (54. Udovčić), Degmečić (70. Gavran), David Duvnjak (70. Jukić), Lucijanić, Ivan Krizmanić, Domagoj Krizmanić. Trener: Šimo Živković.

NK BUDUĆNOST GORJANI: Bunoza, Bilušić, Radić, Paradžik, Perić, Gregić, Kelava, Keglović, Babić (46. Palcer), Pavić (54. Novotni), Ručević.

Izvor: DJ-SPORT